Vyhlasujeme už XXXVI. ročník Literárnej Senice Ladislava Novomeského 2022

Už po 36-ty krát vyhlasujeme ďalší ročník Literárnej Senice Ladislava Novomeského 2022, tradičnej celoslovenskej súťaže v autorskej tvorbe. Súťaží sa v 3 vekových kategóriách v poézii a v próze. Elektronické prihlasovanie bude spustené už 1. júna, termín uzávierky zostáva nezmenený - 15. septembra 2022. Slávnostné vyhodnotenie a vydanie Bulletinu víťazných prác je naplánované na koniec novembra.

Všetky potrebné informácie sú k dispozícii na našom webe, v hlavnom menu odkaz Projekty alebo TU

Hlavným partnerom podujatia je Fond na podporu umenia.