Dianie v knižnici priamo do Vašej mailovej schránky

Koľko kníh pribudlo do knižničného fondu v minulom roku? Ktorí autori boli medzi čitateľmi najvychytenejší? Ako vyzerajú zmodernizované priestory knižnice a čo na spoluprácu hovorí ich autorka, interiérová dizajnérka Alexandra Poláková?

Nielen na tieto otázky prináša odpoveď ďalšie číslo nášho knižničného spravodaja. Vydávame ho raz mesačne v elektronickej podobe, koncom januára sme distribuovali jeho druhé číslo. O zasielanie spravodaja môžete požiadať buď osobne v knižnici (po uvoľnení epidemiologických opatrení) podpísaním súhlasu s použitím Vašej emailovej adresy alebo prostredníctvom formulára, ktorý nájdete v spodnej časti nášho webu. Ak sa prihlásite o svoj spravodaj cez web, obratom dostanete do mailovej schránky jeho aktuálne číslo.