Drgonec, Ján: Sme iní ako tí pred nami

Sme iní ako tí pred nami je multižánrová beletria. Politický sci fi thriller s prvkami ďalších literárnych žánrov. Autor vo svojom románe rozpráva príbeh o tom ako slovenský politik málo spôsobilý riadiť štát uverí dobre utajenému multimiliardárovi uskutočňujúcemu tajný plán na ovládnutie sveta prostredníctvom zákerného mikroorganizmu. Už z dosiaľ naznačeného je zrejmé, že ide o príbeh celkom vymyslený. Na Slovensku predsa niet politika nespôsobilého riadiť štát. Príbeh sa odohráva v časoch koronavírusu, ktorý je ako more. Vlna za vlnou sa valí.