Grešlíková, Ivana: U vás zjem všetko

Kniha U VÁS ZJEM VŠETKO vás v 12 príbehoch zavedie do 7 krajín sveta. Jeto mozaika z neznámych i populárnych miest, pričom v oboch prípadoch saIvana snaží pochopiť kultúrno-spoločenské súvislosti z pohľadu hosťa i domácich.Na cestách si všíma predovšetkým miestnu kultúru. Nehľadá rozdiely, aleskôr výnimočnosť krajín a prieniky, v ktorých sa stretáva svet, ktorý poznáme,s tým exotickým. Okrem jednotlivých príbehov a fotografií kniha prináša vizuálnybonus z Ivaniných ciest – 8 krátkych videí, ktoré vám priblížia atmosférupríbehu. Videá si môžete pozrieť vďaka QR kódom na konci vybraných kapitol.