Hlasujte o Knihu Záhoria 2019 – 2020

Od 1. do 30. apríla 2021 hľadáme Knihu Záhoria 2019 – 2020

Do 12. ročníka sa prihlásilo 57 kníh, ktoré vyšli v rokoch 2019 – 2020 a týkajú sa Záhoria. Zo všetkých kníh sme spolu s ďalšími organizátormi, ktorými sú Záhorská galéria Jána Mudrocha, Záhorské múzeum v Skalici a Mestské centrum kultúry Malacky, vybrali 25. Tie sme nominovali do hlasovania verejnosti.

Hlasovanie a všetky informácie ku Knihe Záhoria 2019 – 2020 sme sústredili samostatnom webe. Nájdete tam články, ktoré približujú zákulisie tvorby, motiváciu autora, okolnosti vzniku knihy a veľa ďalších informácií - napríklad i zoznam publikácií, ktoré neboli nominované do finálovej 25-ky.

Kto zvíťazí? Uvidíme, rozhodnúť môže každý z Vás.

Nech sa páči, začítajte sa, vyberajte a hlasujte TU.