K LSLN sa môžete vrátiť kedykoľvek

XXXIV. ročník LSLN 2020 sme úspešne uzatvorili, vrátiť sa k nemu však môžete hocikedy. Zverejňujeme linky na youtube kanál Záhorskej knižnice, kde nájdete okrem slávnostného vyhodnotenia aj obidva rozborové semináre. Viedli ich porotcovia Literárneho informačného centra Dana Podracká, Eva Tomkuliaková, Soňa Uriková a Marek Vadas.

Do hlavného menu vľavo na našom webe, zložka Literárna Senica Ladislava Novomeského 2020 sme pridali aj Bulletin víťazných prác LSLN 2020 vo formáte pdf.

rozborový seminár poézie:

rozborový seminár próza: