Premýšľate, aké knihy si cez výdajné okienko požičať?

Aktuálne je možné prostredníctvom výdajného okienka vrátiť požičané knihy a vyzdvihnúť si vopred objednané knihy. Náš katalóg všetkých kníh je online, ktokoľvek naň môže kliknúť a prezerať si knihy, ktoré má Záhorská knižnica v knižničnom fonde.

Ako sa dostať do katalógu? Veľmi jednoducho, postačia 3 kliknutia.

1. Na našom webe v rýchlom menu v hornej časti nájdete odkaz Katalógy/Periodiká.

2. V zozname možností kliknite na Online katalóg.

3. Dostali ste sa priamo do nášho online katalógu. V hornej časti môžete do okienka zadať názov alebo autora. Ak chcete využiť vyhľadávanie podľa predmetu, žánru a pod., využite stĺpec vľavo.

Inšpiráciu môžete hľadať aj na našom webe. Novinky v knižničnom fonde zverejňujeme formou:

- úplného zoznamu noviniek v jednotlivých mesiacoch podľa oddelení

- výberu z noviniek v rubrike Tipy na dobrú knihu