Objednali sme ďalšie časopisy, zastavte sa u nás

Záhorská knižnica odoberá 131 titulov periodík. Každý deň na Vás čaká čerstvá denná tlač, aktuálne čísla obľúbených týždenníkov i mesačníkov.

Ponúkame periodiká regionálne, celoslovenské i české z najrôznejších oblastí: pre ekonómov, stavbárov, gurmánov, ženy, nastávajúce mamičky, milovníkov cestovania, histórie, bývania a mnoho, mnoho ďalších. Potešíme aj deti: v oddelení pre deti a mládež aktuálne nájdete už 12 titulov: Adamko, Bublina, Fifík, Kamarát, Macko Pusík, Maxík, Slniečko, Stromkáčik, Šikovníček, Včielka, Vrabček, Zornička.

Nech sa páči, príďte sa k nám začítať. Kompletný zoznam periodík a informáciu, či sú k dispozícii prezenčne alebo absenčne, nájdete v hlavnom menu vľavo, odkaz periodiká.

Ponuku časopisov sme najnovšie rozšírili o periodiká:

STRATÉGIE

REFLEX