Hry už čakajú, príďte si po ne!

Od stredy 3. marca požičiavame okrem kníh aj spoločenské hry. Ide o prvú časť hier, ktoré ste nám pomohli získať vo výzve Gesto pre rodičov.

Zoznam hier na požičanie nájdete TU.

Prosíme, pred vypožičaním hry si prečítajte Zásady požičiavania spoločenských hier. Nájdete ich na našom webe v hlavnom menu, odkaz Dôležité dokumenty a informácie alebo TU.

Pri objednávaní postupujte obdobne ako v prípade kníh. Svoju objednávku urobte telefonicky alebo pošlite mailom. Aby ste mali istotu, či nie je Vami žiadaná hra požičaná, skontrolujte si ju podľa presného názvu v našom online katalógu TU.

Hry sa požičiavajú na 14 dní bez možnosti predĺženia. Prosím, rešpektujte danú výpožičnú dobu.

Pred vypožičaním hru a jej súčasti dôkladne skontrolujte. Ak si ju požičiate, zodpovedáte za jej stav.

Ďakujeme za Vašu podporu vo výzve Gesto pre mesto a prajeme príjemne strávené chvíle s Vašimi blízkymi.