Odd. odbornej literatúry je uzavreté

Odd. odbornej literatúry je uzavreté

AKTUALIZÁCIA: ODD. ODBORNEJ LITERATÚRY JE OD 22. AUGUSTA 2022 ZATVORENÉ. OBJEDNÁVANIE A VÝDAJ KNÍH Z ODDELENIA NIE JE MOŽNÝ.

--------------------------------------------------------------------

Od začiatku septembra budú v odd. odbornej literatúry prebiehať stavebné práce. V tejto súvislosti budeme kompletne vypratávať priestory vrátane knižničného fondu. 

Po ukončení stavebných prác Vás pozveme do úplne nového a moderného oddelenia odbornej literatúry. Ďakujeme za pochopenie. 

Upozorňujeme preto na zmenu vo výdaji kníh z tohto oddelenia: - do 19. augusta 2022 - výdaj kníh na objednávku a požiadanie v odd. beletrie - od 22. augusta 2022 - výdaj kníh z odd. odbornej literatúry NEBUDE MOŽNÝ

Upozorňujeme preto na zmenu vo výdaji kníh z tohto oddelenia: 
- do 19. augusta 2022 - výdaj kníh na objednávku a požiadanie v odd. beletrie

- od 22. augusta 2022 - výdaj kníh z odd. odbornej literatúry NEBUDE MOŽNÝ

Veríme, že nájdeme spôsob, ako sprístupniť rozsiahly fond odd. odbornej literatúry od septembra aspoň v obmedzenej forme. Prosíme, sledujte náš web a sociálne siete, informácie zverejníme najneskôr začiatkom septembra. 

#newsletter

Chcete vedieť viac?

Prihláste sa na odber newslettra...

#pomoc

Neviete si rady?

Ako predĺžiť výpožičnú dobu požičaných kníh?

Kliknite na odkaz online katalóg a prihláste sa do Vášho konta nasledovne:

ID používateľa je číslo na čiarovom kóde Vášho preukazu;
heslo je v tvare RRMMDD + iniciály priezviska a mena.
Napríklad Jozef Mrkvička, narodený 7.4.1975, bude mať heslo v tvare 750407MJ.
Ak sa Vaše meno alebo priezvisko začína na "Ch", v hesle použite "C".


Ak výpožičku nie je možné predĺžiť, musíte prísť s knihou do knižnice.

Môžem si nechať rezervovať konktrétnu knihu?

Svoju rezerváciu oznámte do knižnice buď mailom na kniznica@zahorskakniznica.eu alebo telefonicky do príslušného oddelenia. V prípade, že je kniha dostupná, knihovníci Vám ju odložia. Ak sa jedná o dokument, ktorý má požičaný iný čitateľ, budeme Vás informovať, keď bude kniha pre Vás pripravená.

Ako zistím, či máte vo fonde konkrétnu knihu?

V hornej časti kliknite na Katalógy/Periodiká, potom na odkaz Online katalóg. Do okna Vyhľadať napíšte autora alebo názov publikácie a kliknite na Hladať. Ak sú kritériá na vyhľadávanie príliš všeobecné (napr. autorov s daným priezviskom je viacero), v stĺpci v ľavej časti vyberte požadovaného autora. V zázname zobrazených kníh je uvedené, v ktorom oddelení sa kniha nachádza, či je v danej chvíli dostupná alebo požičaná.

Ako sa dozviem, že uplynula výpožičná doba?

Ak ste do svojej prihlášky uviedli aj mailový kontakt, knižnično-informačný systém Virtua Vás automaticky krátko pred uplynutím výpožičnej doby na túto skutočnosť upozorní. Mail znamená upozornenie, že onedlho prekročíte výpožičnú dobu.