Odd. odbornej literatúry je uzavreté

AKTUALIZÁCIA: ODD. ODBORNEJ LITERATÚRY JE OD 22. AUGUSTA 2022 ZATVORENÉ. OBJEDNÁVANIE A VÝDAJ KNÍH Z ODDELENIA NIE JE MOŽNÝ.

--------------------------------------------------------------------

Od začiatku septembra budú v odd. odbornej literatúry prebiehať stavebné práce. V tejto súvislosti budeme kompletne vypratávať priestory vrátane knižničného fondu.

Po ukončení stavebných prác Vás pozveme do úplne nového a moderného oddelenia odbornej literatúry. Ďakujeme za pochopenie.

Upozorňujeme preto na zmenu vo výdaji kníh z tohto oddelenia: - do 19. augusta 2022 - výdaj kníh na objednávku a požiadanie v odd. beletrie - od 22. augusta 2022 - výdaj kníh z odd. odbornej literatúry NEBUDE MOŽNÝ

Upozorňujeme preto na zmenu vo výdaji kníh z tohto oddelenia:
- do 19. augusta 2022 - výdaj kníh na objednávku a požiadanie v odd. beletrie

- od 22. augusta 2022 - výdaj kníh z odd. odbornej literatúry NEBUDE MOŽNÝ

Veríme, že nájdeme spôsob, ako sprístupniť rozsiahly fond odd. odbornej literatúry od septembra aspoň v obmedzenej forme. Prosíme, sledujte náš web a sociálne siete, informácie zverejníme najneskôr začiatkom septembra.