Predlžujeme termín uzávierky výtvarnej súťaže Navrhni si preukaz

Vzhľadom na skutočnosť, že od soboty 19. 12. 2020 bude knižnica zatvorená až do odvolania, predlžujeme termín uzávierky výtvarnej súťaže pre všetky deti Navrhni si preukaz.

Pôvodne sme avizovali, že výtvarné práce treba doručiť do knižnice najneskôr do konca roka 2020. Knižnica sa opäť neplánovane zatvorila, nový termín uzávierky preto oznámime po znovuotvorení v roku 2021. Opäť vyzývame všetky deti, využite doma strávený čas kreatívne - maľujte, kreslite, strihajte, nalepujte! Možno práve vaše dielo ozdobí nové čitateľské preukazy, ktoré pripravujeme.