V hlavnej úlohe Knižní pátrači

Na našom FB profile sme pred časom úspešne uzatvorili súťaž Knižní pátrači. Obsahovala 30 knižných výziev, na základe ktorých naši čitatelia pátrali po hľadaných knihách. A pretože v knižnici nie sme žiadni trochári, ako víťazov sme vyhlásili hneď 5 čitateľských rodín a jednotlivcov, ktorí mali v súťaži 100 %-nú úspešnosť!

Okrem vecnej ceny sme im prichystali aj prekvapenie. Ukázali sme im knižnicu, ako ju určite nepoznajú a zaviedli ich aj do priestorov, ktoré nie sú pre čitateľov bežne prístupné. Vedeli ste, že knižnica má aj archív? A povalu? A sedeli ste v riaditeľskom kresle? Naši víťazní pátrači už áno. A ako malý bonus sme o každej rodinke napísali pekný článok a postupne ich tu zverejníme. Veď knižnica sa nemusí zaujímať len o literárnych autorov, pre nás ste minimálne rovnako dôležití i vy, naši čitatelia.

Serdahelyovci Držkovci

Macovci

Sýkorovci

Chlupíkovci