V stredu 27. 1. 2021 otvárame výdajné okienko

Od stredy 27. 1. 2021 otvárame v obmedzenom režime: v čase od 8 h do 16 h môžete prostredníctvom výdajného okienka vrátiť požičané knihy a vyzdvihnúť si knihy, ktoré ste si vopred objednali mailom alebo telefonicky.

Objdnávať knihy môžete už od pondelka 25. 1. 2021, na výdaj budú pripravené v stredu. Pri objednávaní počas ďalších dní platí, že požadované knihy si môžete vyzdvihnúť nasledujúci pracovný deň. Objednávky prijímame mailom alebo telefonicky (počas pracovných dní od 8 h do 16 h).

Ak neviete presný názov knihy, ktorú by ste si chceli požičať, môžete si pomôcť online katalógom TU. Maximálny počet kníh na výdaj: 5 ks.

Vstup do budovy Záhorskej knižnice nie je možný až do odvolania.

Pri vstupe do vonkajšieho areálu Záhorskej knižnice žiadame dodržiavať všetky hygienické opatrenia.

Upozorňujeme, že vstúpiť do areálu Záhorskej knižnice môže len:

1) osoba, ktorá sa preukáže potvrdením o negatívnom výsledku RT-PCR testu alebo potvrdením o negatívnom výsledku antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie na ochorenie COVID-19 vykonaného v období od 18. januára 2021,

2) osoba, ktorá prekonala ochorenie COVID-19 a má o jeho prekonaní doklad nie starší ako tri mesiace,

3) osobu, ktorá sa preukáže, že jej bolo diagnostikované ochorenie COVID-19 v období od 2. novembra 2020 do 17. januára 2021.