Voľné pracovné miesto

Voľné pracovné miesto

Do nášho kolektívu hľadáme novú kolegyňu či kolegu na miesto regionálneho bibliografa/-ky. Ide o špecializovanú knihovnícku pozíciu, ktorá si vyžaduje ukončené VŠ vzdelanie II. stupňa. Prosím, venujte pozornosť bližším informáciám a požiadavkám na uchádzača, ktoré sú uvedené na infografike v článku. 

V prípade záujmu zašlite do 30. 5. 2024 svoj CV a motivačný list na mail:
samekova.silvia@zupa-tt.sk.

Kontaktná osoba: Silvia Sameková, riaditeľka, tel. č. 0911 106 618

Na osobný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Zaslaním svojho CV/motivačného listu záujemca súhlasí, aby Záhorská knižnica ako zamestnávateľ (ďalej aj ako „Zamestnávateľ“) spracoval osobné údaje uvedené v reakcii na pracovnú ponuku a v jej prílohách. Účelom spracovania je výberové konanie u Zamestnávateľa na výber vhodného pracovníka na zverejnenú pracovnú ponuku, ako aj na iné pracovné pozície obsadzované Zamestnávateľom počas 1 roka. Tento súhlas záujemca udeľuje na dobu 1 roka. Následne budú osobné údaje vymazané. Osobné údaje nebudú poskytované tretím stranám ani nebudú prenášané do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať na adrese Zamestnávateľa.

Bližšie informácie ohľadne práv a povinností pri spracovávaní osobných údajov nájdete TU.

#newsletter

Chcete vedieť viac?

Prihláste sa na odber newslettra...

#pomoc

Neviete si rady?

Ako si predĺžim výpožičnú dobu požičaných kníh?

Kliknite na odkaz online katalógu alebo otvorte webovú stránku sezk.dawinci.sk a prihláste sa do vášho konta nasledovne:

Vpravo hore kliknite na “Prihlásiť sa”:

Číslo preukazu: číslo čiarového kódu na zadnej strane vášho preukazu.

Heslo: vaše priezvisko s diakritikou.

(Napríklad: Jozef Mrkvička bude mať heslo “Mrkvička”.).

Po prihlásení uvidíte zoznam vypožičaných kníh. Na ľavej strane označte tie, ktoré si želáte predĺžiť a následne kliknite na modré tlačidlo “Predĺžiť tituly”.

Ak výpožičku nie je možné z nejakého dôvodu predĺžiť, kontaktujte nás alebo sa zastavte osobne.

Môžem si rezervovať konkrétnu knihu?

Po prihlásení sa do svojho konta v online katalógu (alebo prostredníctvom webstránky sezk.dawinci.sk) si cez “vyhľadávanie” nájdete konkrétnu knihu. Online katalóg vás informuje, či je daná kniha “voľná” alebo “obsadená” a na základe toho si môžete obsadenú knihu jedným kliknutím rezervovať. V prípade, že je voľná, si ju rovnakým spôsobom môžete objednať.

Rezervovať knihu je takisto možné e-mailom (kniznica@zahorskakniznica.eu) alebo telefonicky do príslušného oddelenia. Ak je kniha dostupná, knihovníci vám ju odložia. Ak ju má požičaný iný čitateľ, budeme vás prostredníctvom e-mailu informovať o jej dostupnosti.

Ako zistím, či máte vo fonde konkrétnu knihu?

V hornej časti našej webovej stránky kliknite na Katalógy/Periodiká a následne na online katalóg (môžete použiť i webstránku sezk.dawinci.sk). Do vyhľadávacieho poľa napíšte autora alebo názov publikácie a kliknite na ikonu lupy. V zázname zobrazených kníh je uvedené, či je v danej chvíli dostupná alebo požičaná.

Ako sa dozviem, že uplynula výpožičná doba?

Ak ste do svojej prihlášky uviedli e-mailový kontakt, knižnično-informačný systém DAWINCI vás automaticky 3 dni pred uplynutím výpožičnej doby e-mailom upozorní na to, že ju onedlho prekročíte.