Výpožičná doba počas leta

Až do konca júna nás môžete navštíviť v bežnej výpožičnej dobe. V mesiacoch júl a august budeme poskytovať služby v letnom režime:

• pondelok    8 – 16 h
  • utorok          8 – 16 h
  • streda        12 – 18 h
  • štvrtok         8 – 16 h
  • piatok          8 – 16 h
  • sobota       zatvorené

Počas leta budeme pri plnej prevádzke realizovať stavebné práce. Z tohto dôvodu bude oddelenie beletrie od pondelka 12. júla pre verejnosť zatvorené. Predpokladaný termín znovuotvorenia je predbežne stanovený na koniec júla. Aktuálne informácie zverejníme vopred na webe www.zahorskakniznica.eu a sociálnych sieťach.

Počas leta sem pripravili množstvo podujatí pre deti i dospelých. Bližšie informácie o programe na júl zverejníme už čoskoro.