XXXI. Literárna Senica Ladislava Novomeského 2017 Tatiana Tivadarová z Východnej - 2. miesto v I. kategórii za poéziu

14-ročná Tatiana Tivadarová z Východnej píše od 13 rokov. Chcela by ísť na konzervatórium, skladať básne, pesničky. Do Senice si prišla prevziať cenu spolu s riaditeľom Základnej školy vo Východnej Františkom Pitoňákom.

Ako si tohto roku pracovala na sebe, aby si dosiahla na Literárnej Senici úspech?
- Písala som hlavne o svojich pocitoch.

O čom sa dnes málo alebo nedostatočne hovorí (ale malo by), je to podľa teba námet nielen na zamyslenie, a raz ho možno práve ty spracuješ (literárne, publicisticky alebo dramaticky)?
- Bola by som rada, aby sa riešila téma sebapožkodzovania a chcela by som napísať o tom článok, príbeh, báseň.

Čo želáš rovesníkom, konkurentom alebo priateľom, ktorí sa do LSLN 2017 zapojili?
- Veľa šťastia a všetko dobré.

Foto: Milan Soukup, Vladimír Holický

{gallery}../clanky/lsln2017/tivadarova{/gallery}