Knihovníci vs. IT, digitálny a virtuálny svet

Po 2 workshopoch zameraných na komunikačné, sociálne a kooperatívne kompetencie knihovníkov pokračujeme vo vzdelávacom projekte Hlásime sa k modernej knižnici. Pred nami je zlepšovanie IT zručností knihovníkov.

IT kurz v celkovom rozsahu 16 vyučovacích hodín bude prebiehať počas letných mesiacov júl a august. Prvé tri stretnutia sa uskutočnia 7., 21. a 28. júla vždy po 4 vyučovacie hodiny. Lektorom kurzu bude Svetlana Švecová zo Súkromnej strednej odbornej školy podnikania, v ktorej priestoroch sa všetky stretnutia IT kurzu uskutočnia.

Kurz je určený pre všetkých knihovníkov regiónu Záhorie. V prípade záujmu je nutné vopred sa prihlásiť na mail: metodika@zahorskakniznica.eu.

Kurz z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.