Prihlasovanie výtvarných návrhov na mural je ukončené

Do 31. júla mohli profesionálni výtvarníci zasielať svoje návrhy na mural, ktorý by mal skrášliť už čoskoro zrekonštruovanú fasádu budovy Záhorskej knižnice. V danom termíne sme zaevidovali prihlášky 17 výtvarníkov, ktorí splnili dané kritériá. Tí zaslali spolu 28 výtvarných návrhov.

V auguste zasadne komisia, ktorá výtvarné návrhy zhodnotí a rozhodne o prvých troch honorovaných miestach. Členmi hodnotiacej komisie sú Pavol Kalman (TTSK), Martin Džačovský (Mesto Senica), Silvia Sameková (Záhorská knižnica), Roman Popelár (odborný garant a riaditeľ Záhorskej galérie Jána Mudrocha), Natália Žúrková (výtvarníčka, ZUŠ), Martin Čonka (architekt) a Martin Kleibl (kurátor, fotograf).