Vplyv aktuálnej situácie na prevádzku knižnice

KNIŽNIČNO-INFORMAČNÉ SLUŽBY

Naše služby poskytujeme v tzv. protokole ZÁKLAD, t. z. pre všetkých bez rozdielu. Okrem už tradičných opatrení je limitovaný počet čitateľov knižnice v jednotlivých oddeleniach.

PODUJATIA PRE VEREJNOSŤ

Kultúrny semafor obmedzuje počet návštevníkov na podujatiach. Pri komunitných aktivitách vieme dodržať maximálny počet účastníkov bez problémov. Realizáciu podujatí, pri ktorých očakávame väčší záujem verejnosti, sme nútení individuálne zvážiť.

AKTIVITY PRE ŠKOLSKÉ ZARIADENIA

Školy a školské zariadenia môžu navštevovať knižnicu i naďalej. Počet detí, ktoré k nám prídu, nie je obmedzený. Platí len zákaz miešať medzi sebou ročníky alebo triedy školského zariadenia (podľa aktuálnej farby).

Celý kultúrny semafor je k dispozícii TU

Ďakujeme za pochopenie a tešíme sa na stretnutie v knižnici.