Malí výtvarníci, Rozprávky Pavla Dobšinského sú tu opäť!

Ako tému tohto ročníka sme zvolili rozprávku Škrupinový zámok. S rozprávkou sa môžete oboznámiť buď vo forme textu TU alebo audio verzie v podaní Roba Rotha TU

Uzávierka súťaže je 30. júna 2022.

Súťažné kategórie:
kategória Materské školy: predškolské zariadenia
kategória I. stupeň ZŠ: 1. až 4. ročník ZŠ
kategória II. stupeň ZŠ: 5. až 9. ročník ZŠ a zodpovedajúce ročníky 8-ročného gymnázia
kategória Spojená škola: 1. až 9. ročník Spojenej školy
kategória ZUŠ: výtvarný odbor ZUŠ,

Výtvarné práce spolu s podpísaným súhlasom so spracovaním osobných údajov je potrebné doručiť do termínu uzávierky do Záhorskej knižnice.

Propozície a kontakt: TU

Súhlas so spracovaním osobných údajov (neplnoletý účastník súťaže): TU

Súťaž finančne podporilo Mesto Senica.